Şantiye Binaları

Faaliyet Detay

Paylaş

Şantiye Binaları

Projeden üretime, kurulumdan kullanıma hazır halde teslimine kadar hız gerektiren prefabrik şantiye yapıları en ideal şantiye yapı modelidir. Başarı Prefabrik, her türlü inşaat projeleri, yol ve havalimanı yapım inşaatları, maden ve petrol arama – çıkarma sahaları, baraj yapım gibi projelerin tamamına yönetici ve işçi konaklama mekanları üretmektedir.

Kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak üretilen yapılarımız arasında yönetim ofisleri, teknik personel ofisleri, özel laboratuvarlar, dinlenme alanları, yatakhaneler, yemekhaneler, mutfak ve kiler, ibadethane, sosyal etkinlik alanları, çamaşırhane, depo, wc duş alanları gibi şantiye ortamının ihtiyacı olan her türlü yapı çözümleri yer almaktadır.

Yüksek güvenlik taşıyan Başarı Prefabrik şantiye yapıları iki tarz üretim modeline sahiptir. Bunlardan ilki prefabrik yapı modelidir. Bu sistemle tek katlı veya iki katlı yaşam alanları istenilen büyüklüklerde tasarlanarak hazırlanmaktadır. Teknolojik üretim bandında kısa sürede yapıyı oluşturan tüm detayların imalatı gerçekleştirilerek yerinde kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. 

Bir diğer şantiye yapı çözümümüz ise konteyner modelidir. Başarı Prefabrik kendine has olarak geliştirilen Yeni Nesil Konteyner olarak adlandırılan yapı modelimiz benzerlerine göre öne çıkan üstün özelliklere sahiptir. Çatıda kullanılan 125 mm kalınlıktaki sandwich paneli ve 50 mm duvar paneliyle yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlamaktadır. Bu durum yüzde 60’a varan enerji tasarrufu anlamına gelmektedir.

A’dan Z’ye şantiye yapılarındaülke genelinde yaşam alanları kuran Başarı Prefabrik hızlı üretimli güvenli ve zinde mekanlarıyla projeleriniz için güvenilir çözüm ortağıdır.