Prefabrik ve Çelik Evler

Faaliyet Detay

Paylaş

Prefabrik ve Çelik Evler

Elazığ ve çevre illerinin ilinin iklim ve zemin özelliklerine uygun olarak hesaplı, sağlam ve ekonomik prefabrik evler üretiyoruz. Firmamız satış sonrası servis imkanlarımızla müşteri memnnuniyetini amaçlıyoruz. Elazığ ve çevre iller Prefabrik Ev seçimini Başarı Prefabrik'ten yana kullanmaktadır. Betonarme bina üstlerine prefabrik ev uygulaması ile prefabrik ev ihtiyacına cevap verebilmektedir. Ön Üretimi Akçakiraz'daki tesislerimizde yapılmakta olan bu prefabrik yapıların 2 YIL montaj garantisi bulunmaktadır.  

 

       Sektörde gelişmiş öncü ve model alma özelliğini mütahitlik, inşaatı bilen ekipleriyle işin yerine getirilmesi sonucu Başarı Prefabrik olarak gelişimimiz artmıştır. 

 

        Günümüzde oldukça sık kullanılan prefabrik evler, insanların kullanışlı yaşam alanlarına dönüştürüldü. Prefabrik ev almanın kolay olması ve 7 gün içinde ön üretimi yapılıp 7 gün içinde montajı yapılarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu yönden basit olması prefabrik evin artılarını beğenmeleri ve bir ev sahibi olmaya başlamalarıdır.

       

       Yaptıgımız prefabrik evler; mimari açıdan özgün bir görünüme sahiptir. Satın alınan evler  istenildiği yerde monte edilmektedir. Evlerimiz uzun yıllar dayanıklı, sağlam ve iki yıl garantilidir. Müşterilerimiz memnuniyeti bizim için önemlidir. Eğer müşterimizin çizdiği projelerde varsa o projeyi yapıp müşterimize sunmaktayız. Elazığ ili haricinde çevre illerede de Prefabrik yapılar alanında ister tek katlı prefabrik, ister çift katlı prefabrik evlerde yapılabilmektedir. 

       

       İmalatlarımızı 1. derece depren şartları ve iklim bölgeleri esas alınarak üretilmektedir. Duvarlarımız ise çimentolu yonga  levha arasında 40mm kalınlığında 16 density alev taşımaz köpük yerleştirildikten sonra preslenerek elde edilir. Galvanizli sac rool form makinelerinde bükülerek özel kenet sistemi ile birleştiriliyor. Galvanizli sac terleme sonucu paslanma oluşturmaz.Dış kapılar müşteri opsiyonlu olup sandaviç panel veya çelik kapı olara imal edilir. Dış kapılara silindirik iç kapılara ise gömme kilit takılmaktadır. PVC doğramalar ise 100 x 118 ölçülerindedir. Kutu profilden imal edilen çatı makası galvaniz sac olan özel profilden üretilen kolonlardır. Bağlantılar civata ve kaynak ile sağlanmıştır. Sökülüp tekrardan montaj edilme özelliğine sahiptir.Tavan kaplaması olarakta 12mm kalınlığında alçıpan levha kullanılmaktadır.Tüm elektrik tesisatı müşteri opsiyonlu sıva altı veya sıva üstü yapılmaktadır.  

 

      Prefabrik binaların kullanım alanları; lüks konutlar, prefabrik evler, şantiye binaları, okul binaları, hastane binaları olarak üretimi yapılmaktadır. Prefabrik yapıların kısa sürede imal edilmesi ve hızlı montaj olması defalarca sökülüp tekrardan monte edilmesi prefabrik yapıların tercih edilmesi sebebini artırmasıdır. Prefabrik yapılar ise hazır projeler üzerinde veya müşterinin isteği üzerine yeni projeler bilgisayar ortamında çizilerek üretime alınır. Prefabrik yapılar tek katlı yapılar olduğu gibi çift katlı yapılarda üretilmektedir.